OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.06.2024

DWUNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 23 czerwca 2024

1. Przeżywamy dwunastą niedzielę zwykłą. Rozpoczynający się czas wakacji i urlopów staje się wspaniałą okazją, aby o tym zaświadczyć. Prośmy, by nie zabrakło nam w tym wiary i odwagi. Dzisiaj również obchodzimy Dzień Ojca.
  2. Jutro przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. To poza Jezusem i Jego Matką, Maryją, jedyny święty, którego czcimy ziemskie narodziny. Przez jego wstawiennictwo pragniemy modlić się o łaskę bycia wiarygodnym świadkiem Jezusa Chrystusa. Zapraszamy do udziału w Eucharystii o godz. 7 00 i 17 00.
  3. We wtorek i czwartek Msza Św. o godz. 7 00, a w środę i piątek o godz. 18 00.
  4. Codziennie w kończącym się miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa.
  5. W sobotę, 29 czerwca, świętować będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. To dwa filary, na których opiera się cała nasza kościelna wspólnota. Zapraszamy na wspólną modlitwę na Mszach Św. o godz.      7 30 i 17 00 w intencji całego Kościoła, jego widzialnej głowy, a także nas samych, byśmy stawali się apostołami Chrystusa w miejscu naszej pracy, nauki i odpoczynku. Zbierana w tym dniu taca jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Świętej. W tym dniu odpust w Siedliskach.
  6. Dziękuję kolejnym rodzinom za posprzątanie świątyni. W tym tygodniu do zapraszam rodziny: Wojtaczka, Cyrnek.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej tj. Gościa Niedzielnego, Małego Gościa, oraz Promyczka Dobra dla dzieci starszych i młodszych.
  8. Życzliwością i modlitwą pragniemy otoczyć naszych ojców w dniu ich święta, a także wszystkich obchodzących w rozpoczynającym się tygodniu swoje osobiste uroczystości. Pamiętamy o naszych zmarłych, zwłaszcza o zmarłych ojcach, polecając ich nieskończonemu miłosierdziu Boga. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. + Jan Antosz, lat 64. Dobry Jezu…

NOTKA INFORMACYJNA „Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jankowej umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”