Wypominki za zmarłych strażaków

W czwartek 26 listopada 2020 roku w kościele parafialnym odprawiona została Msza Święta w intencji zmarłych strażaków z terenu Gminy Bobowa. Mszy Świętej przewodniczył Kapelan Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Bobowa ks. Piotr Pośliński, a koncelebransem był  ksiądz kanonik Józef Pyrek. Kapelan dziękował strażakom za ich służbę na rzecz społeczeństwa, często z narażeniem zdrowia i życia, gdyż strażacy wiedzą do czego są powołani i za co kiedyś przed Bogiem będą odpowiadać. Przed Mszą Świętą odczytane zostały wypominki oraz  odmówiono Różaniec w intencji zmarłych strażaków. We Mszy Świętej udział wzięły delegacje strażaków ze wszystkich jednostek OSP z terenu gminy Bobowa oraz Burmistrz Bobowej Wacław Ligęza.