Informacje dotyczące uroczystości pogrzebowych Ś.P. Księdza Józefa Pyrka (aktualizacja)

Informacje dotyczące uroczystości pogrzebowych Ś.P. Księdza Józefa Pyrka (aktualizacja)

W Piątek (22 stycznia ) o godzinie 20:00 w Kościele Parafialnym w Jankowej, będzie prowadzony przez młodzież różaniec w intencji Ś.P. Księdza Józefa. Do wspólnej modlitwy w szczególności zachęcamy młodzież. Na zakończenie o godzinie 21:00 udzielona zostanie Komunia Święta.

W Sobotę (23 stycznia) od godz. 7:00 do godz. 10:00 zapraszamy do modlitwy indywidualnej w intencji  Ś. P. Księdza Kanonika.

Jednocześnie prosimy uczestników uroczystości pogrzebowych o przestrzeganie obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią a w szczególności obowiązku zachowania dystansu społecznego oraz obowiązku zakrywania ust i nosa.

KZ.