FOTORELACJA Z WPROWADZENIA DO KOŚCIOŁA TRUMNY Z CIAŁEM ŚP. KSIĘDZA JÓZEFA ORAZ MSZY ŚWIĘTEJ W JEGO INTENCJI

FOTORELACJA Z WPROWADZENIA DO KOŚCIOŁA TRUMNY Z CIAŁEM ŚP. KSIĘDZA JÓZEFA ORAZ MSZY ŚWIĘTEJ W JEGO INTENCJI

Trumna wraz z ciałem zmarłego Księdza Kanonika Józefa została wprowadzona do kościoła parafialnego przez Księdza Proboszcza.

Niezwykle zasłużonego dla Jankowej, założyciela Parafii, inicjatora wielu wspaniałych dzieł, a przede wszystkim wiernego sługę Bożego Księdza Józefa na swoich ramionach do świątyni wnieśli strażacy. Mszę Świętą w intencji zmarłego śp. Księdza Józefa Pyrka odprawili jego wieloletni koledzy rokowi, księża z czasów studiów w Seminarium Duchownym w Tarnowie, księża z sąsiednich parafii oraz ksiądz Dziekan i Wicedziekan Dekanatu Bobowskiego. Księża podczas Mszy Świętej wyrazili swoją wdzięczność Bogu, za to że na ich drodze postawił osobę świętej pamięci Księdza Józefa. Wielokrotnie była podkreślana jego miłość, oddanie i zaangażowanie w życie Kościoła i parafii której był założycielem.

KZ.