OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.11.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.11.2023

TRZYDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU   12 listopada 2023

  1. Dzisiaj, jak każdego roku w drugą niedzielę listopada, solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym w różnych częściach świata.
  2. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: w poniedziałek św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwsi polscy męczennicy wyniesieni na ołtarze, w piątek św. Elżbietę Węgierską – zakonnica, w sobotę bł. Karolinę Kózkównę – patronka Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży (KSM) i Ruchu Czystych Serc.
  3. Msze Św. w tym tygodniu w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16 00 poprzedzone różańcem wraz z wypominkami, a we wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7 00. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W ręce Maryi złożymy nasze osobiste sprawy, ale także te związane z przeciwnościami w budowaniu lepszego jutra naszej ojczyzny.
  4. W najbliższą niedzielę o godzinie 10 30 Różaniec wraz z wypominkami i o godz. 11 00 Msza Św. w intencji zmarłych Druhów strażaków z Gminy Bobowa. Serdecznie zapraszam wszystkich druhów wraz z rodzinami.
  5. Dziękuję kolejnym rodzinom za sprzątanie kościoła, kaplicy i dekorację na święto niepodległości. Bóg zapłać. W tym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszam rodziny: Beduch, Nowak.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej tj. Gościa Niedzielnego, Małego Gościa, oraz Promyczka Dobra dla dzieci starszych i młodszych. Są również do nabycia w zakrystii kalendarze ścienne z wieńcami dożynkowymi.  
  7. Ogłoszenie Sołtysa Pana Stanisława Bulanda – Sołtys informuje, że czwartą ratę za odpady komunalne i podatek będzie pobierał w dniu 14 listopada br.(wtorek) od godziny 13 00 do 14 00 w Domu Kultury w Jankowej.
  8. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Najświętszej.

 

NOTKA INFORMACYJNA
 „Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jankowej umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”
KZ.