WYPOMINKI ZA DUSZE ZMARŁYCH STRAŻAKÓW

WYPOMINKI ZA DUSZE ZMARŁYCH STRAŻAKÓW

W niedzielę 14 listopada 2021 roku w kościele parafialnym w Jankowej odprawiona została Msza Święta w intencji zmarłych strażaków z terenu Gminy Bobowa. Mszę Świętą sprawował Kapelan Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Bobowa ks. Piotr Pośliński. Podziękował on strażakom za ich ofiarną służbę na rzecz społeczeństwa, która często wiąże się to z narażeniem zdrowia i życia. Przed Mszą Świętą odczytane zostały wypominki przez przedstawicieli z każdej jednostki oraz odmówiona została modlitwa różańcowa w intencji zmarłych strażaków. We Mszy Świętej udział wzięły delegacje strażaków ze wszystkich jednostek OSP z terenu gminy Bobowa, Prezes ZOMG ZOSP RP w Bobowej Tomasz Tarasek oraz Burmistrz Bobowej Wacław Ligęza, który zwrócił uwagę na ofiarną służbę strażaków na rzecz społeczeństwa, także tych, którzy odeszli już na wieczną służbę.

KZ.