REZUREKCJA

Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego w naszej parafii rozpoczęliśmy uroczystą procesją rezurekcyjną, by oznajmić, że Chrystus zmartwychwstał i zwyciężył śmierć. Eucharystii przewodniczył proboszcz parafii ks. Piotr Pośliński.

Serdeczne słowa wdzięczności kieruję do wszystkich, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie celebracji Triduum Paschalnego, wszystkim druhom strażakom, Prezesowi Jakubowi Apriaszowi, Naczelnikowi Robertowi Wąsowi, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Panu Organiście Łukaszowi i Marcinowi, wszystkim biorącym udział w śpiewie Męki Pańskiej, oraz za udekorowanie naszej świątyni Pani Alicji Rodak. Angelice i  Arturowi za wykonane zdjęcia. Za wszelką pomoc i okazane dobro niech Bóg wynagradza swoją łaską.

Ks. Proboszcz Piotr Pośliński