Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Lipniczanie i Mali Lipniczanie

W dniu 8 stycznia 2023 roku w naszym kościele odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Lipniczanie oraz Mali Lipniczanie z Lipnicy Wielkiej. Ksiądz Proboszcz osobiście podziękował kierownikowi zespołu Pani Marii Jaworeckiej przekazując równocześnie ofiarę za wspaniały występ. Podziękowania należą się również kierownikowi muzycznemu Panu Tomaszowi Żarowskiemu oraz całej kapeli zespołu Lipniczanie oraz Mali Lipniczanie. Szczególnie dziękujemy także Justynie, Kindze i Marcinowi – naszym parafianom – którzy występują w zespole. Po zakończonym koncercie zespoły zostały zaproszone na poczęstunek w Domu Kultury w Jankowej, przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jankowej przekazała zespołom słodkie upominki w podziękowaniu za fascynujący noworoczny koncert kolęd. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji koncertu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z występu oraz fotorelacji.