Imieninowa Msza Święta za duszę śp. ks. Józefa Pyrka koncelebrowana przez kolegów z Seminarium

Ks. Ryszard Banach, ks. Kazimierz Starzec, ks. Józef Trzópek, ks. Józef Kuchta oraz ks. Józef Mróz modlili się dzisiaj wspólnie z okazji imienin za duszę swojego kolegi śp. ks. Józefa Pyrka. W 1961 roku wspólnie z księdzem Józefem rozpoczęli studia na pierwszym roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie. We Mszy Świętej koncelebrowanej uczestniczył również proboszcz parafii ks. Piotr Pośliński, który przywitał czcigodnych księży przybyłych na tę uroczystą eucharystię. Z wielkim szacunkiem i uznaniem księża podkreślali zasługi księdza Józefa dla naszej parafii. Wspominali, że był wspaniałym proboszczem, katechetą, kolegą i inicjatorem wielkich dzieł, a całe swoje życie poświęcił dla nas, swoich ukochanych parafian.