Wycieczka Dziewczęcej Służby Maryjnej

Wycieczka Dziewczęcej Służby Maryjnej

Dnia 29 lipca 2023 roku Dziewczęca Służba Maryjna wraz z księdzem proboszczem wyruszyła na wycieczkę do następujących miejsc: Limanowa, Pasierbiec oraz Tropie. Pierwszym punktem na szlaku wycieczki było sanktuarium pw. Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej. Następnie uczestnicy wycieczki wyruszyli do Pasierbca, gdzie, modląc się, przeszli szlakiem drogi krzyżowej. Zwiedzili tam także kościół, a tuż po tym ruszyli dalej i dotarli do miejscowości Tropie. Tam zwiedzili kolejne punkty, którymi były kościół pw. Św. Świerada i Benedykta oraz pustelnia św. Świerada. Kolejnymi atrakcjami wycieczki było przejście przez most linowy oraz przeprawa promem na drugi brzeg jeziora Czchowskiego. Po tym uczestnicy wycieczki mogli wyruszyć w drogę powrotną do domu.
KZ.